קמין גז ללא ארובה

מבערים: קמין רצפתי: קמין שולחני: קמין בילד אין לקיר:

מחפשים קמין איכותי?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע נוסף בנושא

  קמין אתנול (גז) ללא ארובה

  אם בעבר קמין היה מתאים רק לבתים מסוימים כיום עם החידוש של קמין גז ללא ארובה אין בית בישראל שאינו יכול ליהנות מהיתרונות של חום טבעי. שימושה העיקרי של הארובה הינו על מנת לפזר את החום גם במקומות אחרים בבית אך מכיוון שזהו צורך שאינו נחוץ לכולם קיימת האפשרות להתקין את הקמין גם ללא ארובה ובכך לאפשר לבתים רבים להיחשף לשיטת חימום זאת. באל חום פתרונות משולבים ישנם מגוון רחב של קמיני גז עם וללא ארובה.

  כיצד רוכשים קמין גז ללא ארובה?

  קמין גז ללא ארובה מיועד בעיקר על מנת לחמם חללים קטנים כגון חדרי שינה או חדרי משפחה קטנים. הוא בעל יתרונות רבים וחסכוני מאוד בחשמל ולכן מדובר ברכישה מוצלחת. לפני הרכישה מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את הנושא על בוריו ולכן יוכל לתת לכם את המענה ההולם ביותר עבורכם. אל חום פתרונות משולבים הינה חברה בעלת מוניטין גבוה וניסיון רב בתחום פתרונות החימום. לכל שאלה שלכם הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אנו מבטיחים לכם את הקנייה הבטוחה ביותר והנכונה ביותר עבור הבית שלכם.

  למי מתאים קמין גז ללא ארובה?

  קמין גז ללא ארובה נחשב למוצר מהפכני כיוון שהוא למעשה מתאים כמעט לכל בית, ומהווה פתרון יעיל ונוח עבור מרבית הדירות בישראל:

  • התקנה – מכיוון שמדובר בתנור חיצוני לקיר ישנה האפשרות להציב אותו בכל מקום ובכל חלל אותו נבחר לחמם. אין צורך בחציבה או עבודה מוקדמת מה שגורם לו להיות נוח ואף חסכוני מבחינת הכנות מוקדמות.
  • הפעלה פשוטה – היתרון המשמעותי של קמין גז, בעיקר כזה ללא ארובה, היא ההפעלה שלו. על ידי לחיצת כפתור פשוטה ניתן לחמם את הבית. פעולה פשוטה זאת הופכת את הקמין לשימושי עבור כל אחד, הן עבור צעירים והן עבור מבוגרים.
  • חלל החדר – קמין גז ללא ארובה נועד לחמם בעיקר חללים קטנים, ולכן חשוב מאוד לשים לב אל פרט קטן זה על מנת לא להתאכזב מפעולת הקמין בחללים הגדולים יותר של הבית.
  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  קטלוג
  אל חום קמינים

  מחפשים קמין איכותי? השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר