התקשרו! 1-800-248-888

הסקה מרכזית

הסקה מרכזית עצים:
הסקה מרכזית גז:
הסקה מרכזית חשמלית:

הסקה מרכזית

אנחנו בחברת "אל – חום" מתמחים בפתרונות הסקה כבר למעלה מ-20 שנה. פתרונות ההסקה שלנו כוללים'בין היתר הצבת קמינים המושתתים על המערכות השונות בשטח המגורים כגון: חיבור לתשתית גז באמצעות קמין גז, חיבור לתשתית החשמל באמצעות קמין חשמלי ואפילו התקנת מערכות לצרכי הסקה מרכזית.

בונים לעצמכם את בית החלומות שתמיד רציתם? אם כך, בהחלט חשוב לעשות הכול כדי שיהיה לכם בבית הזה כמה שיותר נעים. זה לא באמת הגיוני לבנות בית בצורה מסוימת ורק אח"כ להיזכר שלא חשבתם על הכול, בין אם זה על מערכת החימום ובין אם זה על מזגן מפוצל. רוב האנשים בישראל חושבים תחילה על בניית מערכת קירור, כי כולנו יודעים שחם כאן במיוחד ולכן הקירור חשוב לנו, אך מה עם מערכת של הסקה מרכזית? הגיע הזמן להבין שאפילו בישראל החמה יש כמה חודשים שיותר קר בהם, וזה לא באמת הגיוני לחמם את חדרי הבית עם המזגן. הבעיה עם חימום המזגן זו העובדה שהוא מייבש, עולה הרבה וגם לא מחמם בצורה שמחזיקה מעמד לזמן רב. לכן כדאי לכם לחשוב על התקנת מערכת הסקה מרכזית, כי למה לא לדאוג מראש שיהיה לכם הכי נעים שאפשר בבית החדש?

איזה סוג של הסקה מרכזית כדאי לכם לבחור?

בימינו, כאשר מדברים על הסקה מרכזית מדברים על מספר אפשרויות מגוונות, כמו:

 1. הסקה מרכזית חשמלית.
 2. הסקה מרכזית גז.
 3. הסקה מרכזית עצים.

אין תשובה אחת נכונה לשאלה איזה סוג של מערכת כדאי לכם להתקין בבית, כי כל מקרה צריך להיבדק לגופו. בעת קבלת ההחלטה לגבי סוג ההסקה שאתם רוצים שתהייה לכם בבית כדאי יהיה לקחת בחשבון שאלות כמו: מה התקציב שלכם? כמה התעסקות אתם רוצים שתהייה להם בהסקה? איזה סוג של חום אתם אוהבים יותר? כל השאלות האלה חשובות ויכולות להשפיע על קבלת ההחלטות שלכם ולכן יש לתת עליהן את הדעת.

הסקה מרכזית מתקינים בעזרת המומחים בתחום

זה לא משנה איזה סוג של הסקה אתם רוצים להתקין בבית החדש שלכם, כי מה שחשוב באמת זה לדעת שהיא תעבוד בצורה מושלמת. לכן אנחנו בחברת "אל-חום פתרונות משולבים" זו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות, כי יש לנו ניסיון כבר משנת 1990, השנה שבה הקמנו את חברתנו. נוכל להציע לכם לא רק שירותי התקנה אלא גם תיקונים וייעוץ ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

מחפשים קמין איכותי?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
  קטלוג
  אל חום קמינים

  מחפשים קמין איכותי? השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תפריט נגישות