התקשרו! 1-800-248-888

קמינים - אל חום נסיון משנת 1990

אל-חום פתרונות משולבים

חברה קיימת משנת 1990 במהלך השנים צברנו ניסיון רב במגוון תחומים. אל-חום יבואנית לקמין חשמלי ואתנול עם דימוי גזרי עצים או לבני נחל תוצרת ארה"ב וקנדה וארצות נוספות. אל–חום משווקת ומתקינה כל סוגי תנורי ארובה תוצרת בלגיה, צרפת, הולנד, ליבות גז דגמי פלזמה בתוך קיר עם דימוי גזרי עץ בתוך הליבה, תנורים המוסקים בנפט, סולר גז ועצים. ייעוץ מקצועי עוד בשלבי בניה, תכנון וביצוע לבניית אחים וקמינים על פי דרישות הלקוח מוצרינו מתאימים גם לבנייני מגורים. חברתנו מייבאת משווקת ומתקינה, ונותנת שרות אחזקה למוצרים. העבודה נעשית על ידי עובדינו ללא קבלני חוץ ותוך כדי הקפדה על איכות עבודה ברמה גבוהה.

אל-חום חברה המשרתת לקוחות רבים בכל רחבי הארץ. במשך שנות פעילותה ,צברה אל-חום התמחות, מיומנות בתחום הקמינים אחים בנויים המוסקים בגז, עצים, נפט ,פלט, מערכות מיזוג אויר INVEVRTER-VRF-ON/OFF שואב אבק מרכזי אבני פירוק וחפוי. יידע רב המבטיח מתן שרות מקצועי, מסור, אמין ומנוסה במהלך השנים החברה התרחבה והוכנסו מוצרים נוספים כגון: קמין חשמלי וקמין אתנול אינו מצריך ארובה ונותן את אותו מראה כמו אח וקמין בנוי ,המיועד לבנייני מגורים.

אל–חום מקנה ייעוץ ותכנון עוד בשלבי בנייה. שלבי הביצוע וההתקנה מבוצעים ע"י עובדינו צוות מקצועי ומיומן של חברתנו הודות לשירות וליחס המעולה הולך וגדל מאגר לקוחותינו. בעידן הטכנולוגי המתקדם אל חום משתמשת במכשור המשוכלל ביותר לביצוע עבודות בשטח, כמו כן כל העבודות מבוצעות ע"י עובדינו ללא קבלני חוץ, לאור תחומיה הרבים של חברת אל חום, אנו נוכל לספק ייעוץ אובייקטיבי ללקוח, לחימום ולקירור הבית.

הנחה מיוחדת לגימלאים.

ימי פעילות:

א' – ה' 09:30 עד 18:00

יום ו' בתיאום מראש

ניתן להזמין ייעוץ או מוצרים באמצעות האתר שלנו או לכתוב לנו: el–chom@012.net.il

בכבוד רב,

חברת אל-חום בע"מ

מחפשים קמינים חשמליים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מערכות הסקה מתקדמות

  בשנים האחרונות, אל-חום מתמודדת עם אתגרים רבים כיצד להוזיל את עלויות החימום, שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה טבעיים חומרים ממוחזרים, שימוש בטכנולוגיה אירופאית ואמריקאית. ידע ומבחר רב של מוצרים תחת קורת גג אחת מקנה ייעוץ אובייקטיבי נכון תואם למבנה הבית גם בהתקנה שרות ותחזוקה בעתיד. אל-חום משווקת את כל סוגי מערכות מיזוג אויר מתקדמות, מזגנים , INVERTER, VRF מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי, שילוב בין חימום הקמין ובין מערכות מיני מרכזי, לניצול החום ופיזור טוב בבית. לאל-חום מחלקת שרות למזגנים מתקדמת עם, טכנאי למזגנים, מורשה.

  פתרונות משולבים

  אל-חום

  קמינים חשמליים איכותיים

  המלצות עלינו:

  ברצוני להודות על הטיפול והשירות המסור שקיבלתי אצליכם ובעיקר למזכירותיכם רונית וכרמלה שגילו נכונות ושירות טוב.
  בתאריך 2.1.06, הגיע אלינו איש שירות מחברתכם בשם גדי לבצע עבודת ניקוי וצבע לקמין שמותקן בביתנו. ברצוני לציין ולשבח את גדי על השירות המקצועי האדיב והמסור. השירות שקיבלנו מחברתכם באמצעותו של גדי הוא אשראי כי אנו נפנה אליכם לקבלת שירות גם בשנה הבאה.
  ברצוננו להודות ולהעריך את חברתכם על השירות היעיל ועל האוזן הקשבת. ישר כח על אופן הטיפול היעיל והמהיר בבעיה שהתגלתה בתנור. אצלנו תמיד תהיו 10!
  ?

  לחמם את הבית עם קמין חשמלי

  זה לחמם את הלב

  מגוון של מערכות הסקה מתקדמות

  אל-חום פתרונות משולבים

  מחפשים קמין איכותי?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
   קטלוג
   אל חום קמינים

   מחפשים קמין איכותי? השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    תפריט נגישות